Zdjęciujemy z Dżim. Zobaczymy co z tego wyniknie. Good day, najpierw 'masaż' potem zdjęcia <ok>
Tak czy siak dajemy radę. Pora wziąć się za śmieszne czynności zwane nauką. Może zbrodnia i kara, na dzisiejszy wieczór? Ogarnij się Ążejszak.
Tak czy siak dajemy radę. Pora wziąć się za śmieszne czynności zwane nauką. Może zbrodnia i kara, na dzisiejszy wieczór? Ogarnij się Ążejszak.
xoxo

A może "Zbrodnia Ikara" ?? xD
OdpowiedzUsuńUcz się, ucz! Ciężki tydzień czeka! ;*