poniedziałek, 31 października 2011

6.


Zdjęciujemy z Dżim. Zobaczymy co z tego wyniknie. Good day, najpierw 'masaż' potem zdjęcia <ok>
Tak czy siak dajemy radę. Pora wziąć się za śmieszne czynności zwane nauką. Może zbrodnia i kara, na dzisiejszy wieczór? Ogarnij się Ążejszak.



xoxo


1 komentarz:

  1. A może "Zbrodnia Ikara" ?? xD


    Ucz się, ucz! Ciężki tydzień czeka! ;*

    OdpowiedzUsuń