Milusi dzień.
Kochana dziękuję za ciasto,babeczki i herbatkę. Nie mogę doczekać się środy, ingliszti będzie! Póki co siedzę w domu, biję się z myślami. Jak ciężko czasem wszystko kontrolować. Nie wiem właściwie co się dzieje wokół mnie. Za dużo mam rzeczy na głowie. Fantastycznie byłoby położyć się gdzieś na łące i beztrosko o wszystkim zapomnieć.
xoxo

;*
OdpowiedzUsuńDo środy niedaleko, więc poprawi ci się humor. Albo będziemy razem mulić. xD
Loff ju Kochana! <3