niedziela, 30 października 2011

4.

Milusi dzień. 
Kochana dziękuję za ciasto,babeczki i herbatkę. Nie mogę doczekać się środy, ingliszti będzie! Póki co siedzę w domu, biję się z myślami. Jak ciężko czasem wszystko kontrolować. Nie wiem właściwie co się dzieje wokół mnie. Za dużo mam rzeczy na głowie. Fantastycznie byłoby położyć się gdzieś na łące i beztrosko o wszystkim zapomnieć.

xoxo

1 komentarz:

  1. ;*

    Do środy niedaleko, więc poprawi ci się humor. Albo będziemy razem mulić. xD

    Loff ju Kochana! <3

    OdpowiedzUsuń