Moja Turcja taka piękna. Sprzedałam duszę diabłu, oddałam za kolejną możliwość zobaczenia Miasta. Tylko jego chcę. Boli mnie Polska, chcę uciec stąd. Po raz kolejny odliczam dni. Po raz kolejny uciekam i nie chcę wracać. Nie mam do czego wracać. Zatopię się w Turcji. Po raz 3. Nie ostatni. Disko disko partizani.

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz