piątek, 16 maja 2014



Brawo Andrzejczak. Jesteś przegenialna. Przeczysz sama sobie. Jedno mówisz, drugie robisz, trzecie myślisz. Good 4u. Staraj się nie wiedząc o co. Niech Ci zależy, dąż do celu, wiedząc, że to bez sensu. Gratulacje. U r so genius. Skłonności autodestrukcyjne. *ok*

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz