Głupia ty! Wróć. Takie małe, zwykłe zdjęcie, a przywołuje tyle wspomnień. Nie wiem która to była popijawa, ale pewnie jakaś zajebista. Wystarczy, że widzę moje łóżeczko, w którym spałyśmy Łyżeczko ;** Huehuehuehue xD Marzę o tym byś wróciła do mnie <3
Głupia ty!
OdpowiedzUsuńWróć. Takie małe, zwykłe zdjęcie, a przywołuje tyle wspomnień. Nie wiem która to była popijawa, ale pewnie jakaś zajebista. Wystarczy, że widzę moje łóżeczko, w którym spałyśmy Łyżeczko ;**
Huehuehuehue xD Marzę o tym byś wróciła do mnie <3