czwartek, 20 września 2012


I don't wanna fight!

1 komentarz:

  1. Głupia ty!


    Wróć. Takie małe, zwykłe zdjęcie, a przywołuje tyle wspomnień. Nie wiem która to była popijawa, ale pewnie jakaś zajebista. Wystarczy, że widzę moje łóżeczko, w którym spałyśmy Łyżeczko ;**

    Huehuehuehue xD Marzę o tym byś wróciła do mnie <3

    OdpowiedzUsuń