Dawno mnie tu nie było. Ale powracam, może na chwilę, może na dłużej. Jest jakoś tak śmiesznie, jakoś tak fajnie. Nie przejmują mnie rzeczy, które wcześniej przyprawiałyby mnie o bezsenne noce. Teraz jest mi jakby obojętne. Co ma być, to będzie.Już i tak nie poradzę nic na pewne sytuacje, nawet jeśli nie wiem jakbym się starała. Więc zostawię wszystko tak jak jest. Błogo. Bless
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz