Mam nadzieję, że to nie ja zalazłam ci za skórę.A ktokolwiek by to nie był, jeśli nie jest fair w stosunku do ciebie - nie warto się starać.<3
Mam nadzieję, że to nie ja zalazłam ci za skórę.
OdpowiedzUsuńA ktokolwiek by to nie był, jeśli nie jest fair w stosunku do ciebie - nie warto się starać.
<3