środa, 4 kwietnia 2012

74.



Chyba nie mam ochoty na pisanie. Chyba nie mam ochoty na nic. Brzydzą mnie niektórzy ludzie. Brzydzi mnie ich fałszywe zachowanie. Żałosne.

1 komentarz:

  1. Mam nadzieję, że to nie ja zalazłam ci za skórę.

    A ktokolwiek by to nie był, jeśli nie jest fair w stosunku do ciebie - nie warto się starać.

    <3

    OdpowiedzUsuń