piątek, 16 marca 2012

72.






Mogło być tak pięknie, wiesz? Nie chodzi mi o to, aby zmieniać teraźniejszość. Cieszę się z przeszłości spędzonej z Tobą. Ciężko mi patrzeć na to, co się dzieje. Jednak cieszę się z Twojego szczęścia. Cieszę się, kiedy widuję Cię z uśmiechem na twarzy. Wiem,że mnie kochałeś. Wiem, że ja kochałam Ciebie. Ale to jest teraz nieważne, nie sądzisz?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz