czwartek, 16 lutego 2012

63.



Kolejny dobry dzień. Lubię takie dni. Lubię wpaść na Dziki Zachód i poczuć się jak w domu. Lubię tych ludzi. Lubię też świadomość jutrzejszego wieczoru z mamuśką, oczko, piwko,frytki czy coś, potem film i przyjemny wieczór murowany. Lubię też świadomość pięknej, epickiej imprezy w sobotę. Po prostu lubię to!

2 komentarze:

  1. Sobota! Teraz wszystko kręci się wokół soboty! ;D

    Miłej zabawy życzę.


    Ps. Mylisz pojęcia kochanie.. Dziki Zachód jest w Czelinie <3

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Kochanie, Dziki Zachód jest już kupe dobrych lat w Dębnie. O szkołę mi chodzi, głuptasie <3

      Usuń