Kolejny dobry dzień. Lubię takie dni. Lubię wpaść na Dziki Zachód i poczuć się jak w domu. Lubię tych ludzi. Lubię też świadomość jutrzejszego wieczoru z mamuśką, oczko, piwko,frytki czy coś, potem film i przyjemny wieczór murowany. Lubię też świadomość pięknej, epickiej imprezy w sobotę. Po prostu lubię to!

Sobota! Teraz wszystko kręci się wokół soboty! ;D
OdpowiedzUsuńMiłej zabawy życzę.
Ps. Mylisz pojęcia kochanie.. Dziki Zachód jest w Czelinie <3
Kochanie, Dziki Zachód jest już kupe dobrych lat w Dębnie. O szkołę mi chodzi, głuptasie <3
Usuń