Nadal lecimy ze SKINS`ami. Rozpoczęcie ferii, pierwszy tydzień Dębno-Gorzów-Szczecin. A drugi tydzień zwijam moje Anki i uderzamy na Dobiegniew. Pięknie! Tak, tak, tak!
Two weeks of freedom! Like it, like it! <3
Two weeks of freedom! Like it, like it! <3

Ferie, ferie! Za tydzień wbijam do Ciebie , Kochana! ;**
OdpowiedzUsuń