niedziela, 12 lutego 2012

54.





Pomysl bycia doroslą i poważną nawet mi pasowal. Byl ciekawą perspektywą. Odpowiedzialność, poważne decyzje, samodzielność. Ale potem przypomnialam sobie o wódce. I pomysl bycia poważną spierdolil.
Jebać to, jestem mloda.
Papierosy,wóda,sex. 

1 komentarz:

  1. Dziś mówisz, że nam się uda! xD

    Hahahha! ^^ Tobie zawsze się udaje. A więc teraz szalej, bo jeszcze przyjdzie czas na bycie poważną. ;**

    OdpowiedzUsuń