Dziwnie się dzieje, ale nie przeszkadza mi to wszystko. Muszę jeszcze nadrobić trochę nauki na weekend, żeby tydzień mieć spokojniejszy. Już niedługo studniówka, potem kolejna. A jutro kolejne BEST PARTY EVER, czyli 18-stka Fiii. Mam ochotę pomalować. Albo obejrzeć Skinsów. Najlepiej jedno i drugie <3

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz