Jutro ciężki dzień.
Nie ma to jak od niedzieli, co wieczór być w stanie upojenia alkoholowego. Lubię to. Już zapomniałam, jak wygląda trzeźwy wieczór<3
Nie ma to jak od niedzieli, co wieczór być w stanie upojenia alkoholowego. Lubię to. Już zapomniałam, jak wygląda trzeźwy wieczór<3

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz