wtorek, 27 grudnia 2011

37.



Jutro ciężki dzień.
Nie ma to jak od niedzieli, co wieczór być w stanie upojenia alkoholowego. Lubię to. Już zapomniałam, jak wygląda trzeźwy wieczór<3

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz