sobota, 24 grudnia 2011

32.



Mam dosyć iść tak gdzieś bez planów wciąż od nowa,
zaczynać coś, nie kończyć - pomyśl o nas.
Naprawdę ciężko będzie nam się nie rozłączyć. 

Ale o czym ja wciąż myślę?

Święta, święta, święta. Spędzanie czasu z rodzinką. Lubię to!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz