Mam dosyć iść tak gdzieś bez planów wciąż od nowa,
zaczynać coś, nie kończyć - pomyśl o nas.
Naprawdę ciężko będzie nam się nie rozłączyć.
Ale o czym ja wciąż myślę?
Święta, święta, święta. Spędzanie czasu z rodzinką. Lubię to!
Ale o czym ja wciąż myślę?
Święta, święta, święta. Spędzanie czasu z rodzinką. Lubię to!

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz