piątek, 23 grudnia 2011

30.



I`m a bad kid, and this is my life.

Nie lubię przygotowań przed świątecznych.Święta, owszem. Przygotowania, bynajmniej.
Nadal mętlik. Ratuje mnie przerwa świąteczna. Calutki tydzień, inne zajęcia, osobny sylwester. Zobaczymy.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz