piątek, 16 grudnia 2011

26.


Także tego.
Uroczyście oświadczam,że z dniem 15 grudnia wykonalam swój pierwszy tatuaż. Jestem z siebie dumna, ze nie ucieklam w ostatnim momencie!
Póki co, to nie wiem wlaściwie o co mi chodzi, nie wiem co mam myśleć, robić. Jak to wszystko w ogóle wygląda?! Nie wiem. Nic nie wiem. Mam jeden, wielki mętlik w glowie.
Damskie towarzystwo, a później już tylko film, lóżko, slodycze.

1 komentarz:

  1. Cholero jedna! <3

    Wierze że w pokoju mamy większy bałagan niż w twojej głowie. A poza tym ufam ci i wiem że nie zrobisz niczego głupiego (oprócz jednej rzeczy).
    Trzymaj się kocie! ;*


    Ps. Piękny!

    Ps. 2. Skończ już się tak jarać! ;*

    OdpowiedzUsuń