jaka starość? Kochana! To początek beztroskiego życia! Pokochaj je, a zobaczysz że dorosłość jest cuuuudownaaa! Ja czekam i czekam.. ;P <3
jaka starość? Kochana! To początek beztroskiego życia! Pokochaj je, a zobaczysz że dorosłość jest cuuuudownaaa! Ja czekam i czekam.. ;P <3
OdpowiedzUsuń