czwartek, 10 listopada 2011
16.
"Muszę kłamać, by zachować twarz.
Muszę kłamać, taką chcą mnie znać."
Ciekawe , co zrobiliby Ci wszyscy ludzie, gdyby okazało się, że każdy zna inną M. Właściwie, to tak jest.
Łatwo jest przybierać maski, gorzej, gdy nie można przed nimi uciec. Każdy zna inną prawdę o mnie. Taką, jaką sama pozwolę im znać. Co stałoby się, gdybym przestała być tak wulgarna i pewna siebie?
Fajnie jest grać przed wszystkimi. I tak nikt się nie zorientuje.
To ciekawe. Manipulacja ludźmi jest dosyć przyjemna.
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)

Nikt nie zna cię taką jaka jesteś na prawdę. Pewnie ty sama siebie nie poznajesz.. Ale co tam..? Życiee! ;**
OdpowiedzUsuń