czwartek, 10 listopada 2011

17.




"Czasami wole być zupełnie sam
Niezdarnie tańczyć na granicy zła
I nawet stoczyć się na samo dno
Czasami wolę to niż czułość waszych obcych rąk"

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz