piątek, 4 listopada 2011

10.




Kurwa! Znowu to samo! To zaszło za daleko, zdecydowanie za daleko. Nie potrzebuję durnych romansów.
Zawsze jest tak samo. Tralalala, a potem przychodzi co do czego  i zaczynają się jakieś denne wyznania.
Nienawidzę tego.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz