
Tęsknię sobie za moim miastem. Wrześniu witaj, Bułgario witaj! Chce mi się posiedzieć z herbatą nad morzem, wypiłabym wino na kamieniach i podłubała słonecznik na ławce. Chciałabym postać w korkach, posłuchać dennej muzyki, wypić pyszne piwo. Tylko tak ciężko jest o tym myśleć.



Brak komentarzy:
Prześlij komentarz