poniedziałek, 10 czerwca 2013












Tak bardzo dużo planów. Jutro Silent Disco z L <3 W czwartek zaliczenie, w piątek zaliczenie + SZCZECIN DZIWKI! Potem noc kupały + GOORAL <3333333 A następnie ENEJ, praktyki, Zakopane, Woodstock, Ślesin. Boże, oby to wszystko wypaliło! Plis plis plis! 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz