Imagination
czwartek, 9 maja 2013
http://www.youtube.com/watch?v=gjNxIQInYkg
W nosie to mam. Nie lubię migren, wolę nocy po migrenach. I wstawanie o 4.30. Kawa, papierosy, wiśnie, parapet, wschód słońca. Love it.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz