czwartek, 9 maja 2013


http://www.youtube.com/watch?v=gjNxIQInYkg




W nosie to mam. Nie lubię migren, wolę nocy po migrenach. I wstawanie o 4.30. Kawa, papierosy, wiśnie, parapet, wschód słońca. Love it.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz