piątek, 26 kwietnia 2013



Najlepiej było wtedy,
Kiedy kogoś miałam w sobie,
Gdy pachniało deszczem,
I marzyłam wieczorem,
Gdy karmiłam gołębie,
Chlebem z karbidem,
Słuchałam muzyki,
Upijałam się winem...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz