Imagination
piątek, 26 kwietnia 2013
Najlepiej było wtedy,
Kiedy kogoś miałam w sobie,
Gdy pachniało deszczem,
I marzyłam wieczorem,
Gdy karmiłam gołębie,
Chlebem z karbidem,
Słuchałam muzyki,
Upijałam się winem...
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz