wtorek, 19 marca 2013









Urodziny Ewelajny. Praktyki obczajone, a teraz pozostaje mi jedynie zabrać się za cudowną i wspaniałą ekologię. Jutro urodziny Ilony, soł soł soł soł... A trochę mi się nie chce, a trochę nie wiem co robić. A ciągle słucham ENEJ i ciągle chce mi się tańczyć. Hajla Bajla.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz