Książki, książki, książki. Lubię studia, bo mogę czytać w autobusach i tramwajach. Lubię studia, bo mogę od rana tańczyć. Bo mogę słuchać Enej, ile tylko mi się podoba, od świtu do zmierzchu. Lubię studia, bo mogę pić kawę od rana, bez śniadania. Lubię studia, bo jest fajnie. Ja namaluje dzień Twoją ręką. Zamieni się czarny na róż.
Dobrze, że jest lukier-miód bo inaczej nie wiedziałabym kompletnie co u Ciebie ;D
OdpowiedzUsuńCały czas do przodu! ;*