środa, 20 marca 2013

Bólu brzucha, zgiń. Jakiś film? Kocyk, łóżko, a wieczorem uro. Lolz. Wiosnę, chcę wiosnę. Raj, którego nocą pragniesz tak, to niebo, to raj.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz