niedziela, 23 grudnia 2012


Ja wciąż czekam. I nic się nie zmieniło. Wciąż czuję to samo, to co wtedy.


http://www.youtube.com/watch?v=_7C9KbvSJJQ

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz