środa, 1 sierpnia 2012


Po raz kolejny wróciłam w miejsce, z którego ciężko jest wyjechać. Dziwny wyjazd, pozytywny jak najbardziej. Chyba zrozumiałam więcej, chyba więcej się nauczyłam. Dzisiaj ogarniamy, jutro woodstock, nocka, grzeszki, piątek, luxtorpeda, koncerty koncerciki<3

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz