wtorek, 21 sierpnia 2012



Niektóre stare posty są takie śmieszne. Moje poglądy i postrzeganie świata radykalnie się zmienia. Ale nie wyprę się tego, jaka kiedyś byłam. Fajnie jest zobaczyć na przestrzeni postów, jak się zmieniłam. Tak czy siak, pogoda dopisuje, dzisiaj grill, miłe towarzystwo, czego chcieć więcej? Ciężko będzie się przyzwyczaić do życia bez tych wszystkich ludzi. Coś czuję,że trasa Poznań-Szczecin będzie bardzo oblegana.

1 komentarz:

  1. Wszyscy się zmieniamy. Niektórzy szybciej, inni wolniej. Bylebym jeszcze potrafiła z Tobą rozmawiać, milczeć, spać i marzyć. Come back to me! <3

    OdpowiedzUsuń