wtorek, 28 sierpnia 2012


huehuehue.
śmieszny weekend. najlepsze zumba party pod słońcem, najlepszy babski w historii. ciągnąca się bezsenność (może to złe określenie dla stanu, kiedy za chuja w nocy nie zaśniesz, za to nad ranem śpisz jak suseł) ale jest dobrze. nie wiem gdzie będę mieszkać od października, nie wiem czy zdam prawko, nie wiem czy chce mi się na te studia iść, ale jest dobrze <3

1 komentarz:

  1. Ta co nic nie wie. Dooobrze! Mam tak samo. Nie wiem czego chcę. Kiedy już wydaje mi się, że wiem, nagle okazuje się że ten pomysł jest kompletnie do bani i zaraz zmiana decyzji. Tysiąc nowych idei, myśli.
    Cały czas do przodu! xD


    ;*

    OdpowiedzUsuń