czwartek, 5 lipca 2012










This is the part of me, that u never gonna ever take away from me.
Zabawne , jak wszystko szybko się zmienia. Nie wiem czy na lepsze, nie wiem czy na gorsze, ale się zmienia. Ponoć zmiany są ważną częścią życia. Ja jestem z niektórych zadowolona. Oderwanie się od toksycznych ludzi, więcej asertywności, więcej swojego zdania, więcej własnych wyborów. Jestem kowalem własnego losu. Mam ludzi, którzy potrafią mnie konkretnie zjebać, kiedy robię coś źle oraz wesprzeć kiedy próbuję coś osiągnąć. Chyba o to chodziło, nie? Jestem szczęśliwa. 

1 komentarz:

  1. Cześć mała!


    Wszystko się zmienia. Wszystko i wszyscy.
    A życie to nieustanne wybory. Mi ostatnio zdarzają się tylko te złe. Sytuacje bez wyjścia, samotność - przytłacza mnie to wszystko trochę, ale nie mogę wiecznie polegać na innych. Radzę sobie sama.


    Kocham i tęsknię! <3

    OdpowiedzUsuń