Imagination
czwartek, 19 lipca 2012
Pjona! Nareszcie się wyspałam. Dzisiaj ogarniamy, jutro Kurzycko, w sobotę PARTY HARD, potem morze, reggae nad wartą, POZNAŃ i znów męczymy gw. Będzie się działo. Póki co poszukuję kulinarnych inspiracji !
1 komentarz:
Black Angel
19 lipca 2012 18:40
Z naciskiem na "nad morze" <3
CZekam, czekam Maleńka! ;**
Odpowiedz
Usuń
Odpowiedzi
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Wczytaj więcej...
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Z naciskiem na "nad morze" <3
OdpowiedzUsuńCZekam, czekam Maleńka! ;**