czwartek, 19 lipca 2012

Pjona! Nareszcie się wyspałam. Dzisiaj ogarniamy, jutro Kurzycko, w sobotę PARTY HARD, potem morze, reggae nad wartą, POZNAŃ i znów męczymy gw. Będzie się działo. Póki co poszukuję kulinarnych inspiracji !

1 komentarz: