piątek, 13 lipca 2012

Minęło trochę czasu, wcale nie tak wiele. Do końca nie pamiętam, jak to było przedtem. Łatwo się przyzwyczaić do tego,że jest dobrze. Łatwo wtedy pomyśleć, że wszystko będzie...proste.Nie mówię głośno, że to już do końca, że to już na zawsze, że nic się nie zmieni, ale tak na to patrzę....

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz