piątek, 24 lutego 2012

68.



Dobiegniew oficjalnie podbity! Mam nadzieję jeszcze tam wrócić, byłoby pięknie. Dzisiaj Kno, potem myślę wziąć się za maturki, jutro tak samo, a w niedzielę GW<3 Już stęskniłam się za mało przyjemnym internatem i rozwrzeszczanymi ludźmi, czyli powrót do rzeczywistości. 

1 komentarz:

  1. Powiedz za kim tęsknisz, no powiedz to! <3

    Od niedzieli zaczynamy!


    Dziękuję ci za ten dobry czas w Dn i Dw! <3

    OdpowiedzUsuń