Dobiegniew oficjalnie podbity! Mam nadzieję jeszcze tam wrócić, byłoby pięknie. Dzisiaj Kno, potem myślę wziąć się za maturki, jutro tak samo, a w niedzielę GW<3 Już stęskniłam się za mało przyjemnym internatem i rozwrzeszczanymi ludźmi, czyli powrót do rzeczywistości.
Powiedz za kim tęsknisz, no powiedz to! <3
OdpowiedzUsuńOd niedzieli zaczynamy!
Dziękuję ci za ten dobry czas w Dn i Dw! <3