niedziela, 19 lutego 2012

65.



Tak wlaśnie. Fajnie jest pisać do Kochanej, zwlaszcza gdy siedzi tuż obok mnie. A więc zaczynamy nasz tydzień! Wtorek, czyli Dobiegniew City <3 PARTY HARD! Jak dożyję do czwartku, będę z siebie dumna!

1 komentarz:

  1. <3

    To nasz czas!~
    I znów śpimy razem! Uwielbiam to, gdy pierwszą osobą, którą widzę rano jesteś ty! <3

    Dobiegniew i Nasi Panowie! ;**

    OdpowiedzUsuń