sobota, 4 lutego 2012

51.



Now you`re just somebody that i used to know.
Kolejna impreza, kolejny tydzień. Tym razem nie skończy się jak poprzednia sobota. Wlaściwie, chcialabym wiedzieć jak skończyla się ostatnio. Niespecjalnie pamiętam. Ale cóż. Bywa i tak. Póki co żyję, raz lepiej raz gorzej. Biorę się za siebie, staram się nie popelniać w kolko tych samych blędów. Raz wychodzi, a raz nie, ale wciąż się staram. Na szczęście mam wspanialych ludzi wokól siebie, którzy wciąż mnie wspierają. Dziękuję anioly! 

1 komentarz:

  1. 'Anioły Stróże' ! Są i czuwają. Ale to do Ciebie decyzje należą. Wybory są Twoje Kochana, My możemy jedynie wspierać. <3

    OdpowiedzUsuń