środa, 28 grudnia 2011

39.


Ja to już nie wiem, czego chcę. Nie mam zielonego pojęcia o co mi chodzi. Chcę kończyć coś, co na dobrą sprawę nigdy się nie zaczęło. Ale chcę równocześnie zobaczyć co z tego wyjdzie. Chcę czegoś nowego. Kompletnie odmiennego. Bez żadnych tematów tabu. Gdzie ja wszystko kontroluję, a nie popadam w przepaść bez dna, nie wiedząc co się dzieje.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz