sobota, 5 listopada 2011

12.



Tragus <3
Poza tym umieram. Jeszcze tylko nauka, lekcje,książka i na lans. Póki co upijam się Adele, narkotyzuję czekoladą i jaram swoimi paznokciami.


+kosmos na paznokciach!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz